На Закарпатті ексголові сусідньої громади віддали підряд на понад 2 млн грн 

05 Грудня 2022

Юрій Кливець, фото з сайту agropolit.com

Синевирська сільська рада на Закарпатті 28 листопада уклала договір з підприємцем Юрієм Кливцем на капітальний ремонт дитсадка №3 у Синевирі для тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб (ВПО). За ремонт він отримає 2,15 млн грн.

Сільрада опублікувала лише звіт про закупівлю без договору або кошторисів на роботи. Тому з відкритих джерел незрозуміло, які конкретні роботи будуть проведені. Як розповів сам Юрій Кливець у коментарі для «Наші гроші. Львів», за бюджетні кошти мають утеплити дах та перекриття дитячого садочку, провести роботи з водостічною системою, пандусами.

Юрій Кливець став підприємцем лише три місяці тому – 18 серпня 2022 року. Це перший бюджетний підряд, який він отримав, згідно з даними Prozorro. Раніше, з 2015 по 2020 рік він був сільським головою у Колочаві.

У 2020 році його обрали депутатом Колочавської громади від партії «Рідне Закарпаття», він став заступником сільського голови. За словами Юрія Кливця, він вже не обіймає посаду заступника голови сільради – він звільнився навесні 2022 року, тому вже може займатися підприємницькою діяльністю.

Сім’я Кливців досить впливова в Колочавській громаді Хустського району, яка розташовується поруч з Синевирською громадою. Брат колишнього голови сільради Іван Кливець є депутатом Колочавської громади та обіймає посаду керівника комунальної установи «Управління спільною власністю Колочавської територіальної громади».

Дружина Юрія Кливця Світлана Кливець є керівницею Центру надання соціальних послуг Колочавської сільської ради.

 

Матеріал підготовлено за підтримки Інтерньюс Нетворк. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію Інтерньюс Нетворк.