Кодекс

Незалежний антикорупційний центр NGL.media займається журналістськими розслідуваннями широкої тематики в інтересах суспільства. Ми прагнемо, щоб усі наші публікації відповідали міжнародним професійним стандартам.

Цінності і принципи

Ми вважаємо, що свобода слова і розвинуті незалежні ЗМІ є запорукою суспільного здоров’я, демократичного розвитку держави і поваги до прав людини. 

Ми бачимо свою місію у контролі за владою і великим бізнесом задля встановлення чесних і прозорих правил взаємодії між усіма учасниками громадянського діалогу.

Наші цінності: відкритість, професіоналізм, відповідальність (достовірність та об’єктивність), чесність.

Наші принципи: незалежність, політична та комерційна незаангажованість, відсутність дискримінації, нульове толерування корупції.

Незалежність

NGL.media фінансується за рахунок міжнародних донорів і пожертв від читачів. Жодна фінансова допомога не дає підстав жертводавцям сподіватися на будь-які послуги з боку редакції чи особливе ставлення. Ми ставимося до усіх з однаковою увагою та повагою.  

Будь-яка спроба тиску на редакцію може бути негайно оприлюднена.

Усі співробітники NGL.media уникають конфлікту інтересів під час роботи над розслідуваннями. У випадку виникнення конфлікту інтересів співробітник не бере участі у підготовці матеріалу. 

Достовірність та об’єктивність

У будь-якій публікації ми вказуємо джерела усіх використаних у публікації даних. Інформація, яка не може бути підтверджена документально, має бути підтверджена з кількох (двох чи більше) незалежних один від одного джерел.

Якщо розкриття особи інформатора загрожує його безпеці, безпеці його рідних, його репутації чи унеможливлює подальший доступ до інформації, ми гарантуємо збереження анонімності такого джерела. Таке джерело не може бути розкрите ні публічно, ні у приватному спілкуванні.

Журналісти NGL.media збирають інформацію відкрито, представляючись власними іменами, і не приховують своєї причетності до NGL.media. Робота «під прикриттям» можлива у виняткових випадках і має бути санкціонована головним редактором.

Будь-яка ймовірна фактична чи смислова помилка у публікації має бути виправлена якомога швидше.

Відповідальність

NGL.media несе юридичну та моральну відповідальність за опубліковану інформацію і докладає усіх зусиль для її перевірки і підтвердження.

Ми не видаляємо матеріали після публікації під тиском чи за винагороду. Видалення можливе лише у надзвичайному випадку – якщо у статті виявлено критично велику кількість помилок. Рішення про видалення ухвалюється редакцією колегіально, з публікацією пояснення на тій же сторінці.

Відкритість

Ми відкриті до співпраці з іншими медіа, громадськими організаціями чи окремими розслідувачами, що фокусуються на боротьбі з корупцією.

Ми цінуємо співпрацю з усіма нашими читачами і уважно прислухаємося до всіх пропозицій, однак рішення про початок роботи над розслідуванням і його публікацію приймається виключно редакцією NGL.media.