Про NGL.media

Незалежний антикорупційний центр NGL.media заснований у січні 2013 року групою журналістів під назвою «Наші гроші. Львів», перший грант на діяльність було залучено лише у грудні 2014 року від Міжнародного фонду «Відродження».

У своїй професійній діяльності ми спираємось на редакційний кодекс. Видавцем сайту NGL.media є ГО «Львівська група».

Усі матеріали NGL.media створені командою журналістів за підтримки міжнародних донорів та читачів і призначені для вільного поширення за умови гіперпосилання на оригінал публікації. Наші розслідування відзначені низкою професійних нагород.

Ми відкриті до співпраці з іншими медіа, громадськими організаціями чи окремими розслідувачами, що фокусуються на боротьбі з корупцією.

Ми розраховуємо на вашу допомогу – ви можете повідомити нам будь-яку інформацію, що може стати основою наших розслідувань. Ми гарантуємо анонімність наших джерел.

Ми також з вдячністю приймемо будь-яку прийнятну для вас фінансову допомогу. Якісна розслідувальна журналістика коштує дорого, але корупція обходиться нашому суспільству значно дорожче. Усі наші надходження і витрати ми публікуємо у щорічних фінансових звітах.

Окрім сайту NGL.media, наші розслідування публікуються також у соціальних мережах (Facebook, Twitter, Telegram, Instagram, TikTok, YouTube).