«Наші гроші. Львів» – це команда незалежних журналістів. Вже 10 років ми створюємо якісну розслідувальну журналістику в західному регіоні та продовжуємо бути єдиним незалежним розслідувальним центром у Львівській області.

Ми розслідуємо корупційні історії в органах влади, використанні бюджетних коштів, досліджуємо незаконне будівництво, зловживання в екологічній сфері, пишемо про резонансні судові справи.

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну спрямували свої навички розслідувачів на ідентифікацію ворогів.

Але мріємо повністю повернутися до нашої улюбленої справи, яка є нашою місією – викривати корупційні схеми та розповідати про це нашій аудиторії. Ну, і звісно, бачити, як через наші публікації відбуваються зміни.

Станьте частиною цих змін і підтримайте донатом нашу роботу!

Про наші досягнення ви можете детально дізнатись за посиланням.

У 2018 році наші журналісти отримали нагороду за розслідування «Патріоти із піхоти» за «Найкраще подання резонансного матеріалу на локальну тему у конкурсі «Честь професії», розслідування «Спортсмени з великої дороги» у конкурсі розслідувань від YouControl (3 місце) та нагороди за 2 та 5 місце в V Національному конкурсі журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-розслідування». У 2020 році ми отримали нагороду у номінації «Найкраща аналітика у локальному медіа» за матеріал «Усе пішло не за планом» у конкурсі «Честь професії».

Зв’язок з командою: lviv@nashigroshi.org

«Наші гроші. Львів» у соцмережах:

Facebook

Twitter 

Telegram

Instagram

TikTok

YouTube