У Львові загасили пожежу після авіаудару

27 Березня 2022

Фото: ДСНС

Рятувальники погасили пожежу на території одного з промислових підприємств зі зберігання пального у Львові.

Як повідомляє ДСНС, 26 березня близько 16:30 у Львові внаслідок обстрілу росії на території одного з промислових підприємств для зберігання пального виникла пожежа. Сьогодні о 5 ранку пожежу локалізували, а о 06:49 – повністю загасили. Тобто гасіння пожежі тривало майже 14 годин.

Джерело фото в публікації – ДСНС

Загалом вчора внаслідок авіаударів росії по Львову пошкодили два об’єкти. Як повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, було два попадання по об’єктах критичної інфраструктури, один із них – це нафтобаза в самому місті Львові, другий – по об’єкту оборонної структури. По кожному з них було нанесено по два удари. За результатами першого удару п’ятеро людей звернулися за допомогою, жертв немає.

Нагадаємо, 13 березня росія вдарила ракетами по Міжнародному центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), в результаті атаки загинули 35 людей, а 18 березня – по території Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу.

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.