Внаслідок авіаударів росії по Львову пошкоджено два об’єкти

26 Березня 2022

Фото ілюстративне

Сьогодні, 26 березня, росія двічі завдала авіаудари по Львову, спочатку приблизно о 16:30, потім о 19:00.

«Сьогодні було два попадання по об’єктах критичної інфраструктури, один із них – це нафтобаза в самому місті Львові, другий – по об’єкту оборонної структури, по заводу, який також знаходиться в житловому масиві. По кожному з них було нанесено по два удари. За результатами першого удару п’ятеро людей звернулися за допомогою, жертв немає. Триває гасіння пожежі», – повідомив на брифінгу голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Міський голова Львова також додав, що до 25 лютого зі Львова вивели всі об’єкти мілітарної інфраструктури, тобто пошкодження, які зараз є, – це пошкоджені корпуси. А агресор б’є по цивільних.

«Руйнування достатньо серйозні. Також ударною хвилею пошкоджені школа, садочок, повилітали вікна», – розповів на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 13 березня росія вдарила ракетами по Міжнародному центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), в результаті атаки загинули 35 людей, а 18 березня – по території Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу.

 

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.