«Онур» за півмільярда відремонтує понад 200 км доріг у Львівській області

20 Січня 2022

Фото ілюстративене. Джерело: ЛОДА

Служба автомобільних доріг у Львівській області 18 січня уклала угоду на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в області з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на 561,2 млн грн. Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, відремонтують 237,5 км на різних автошляхах в межах області. Зокрема, два транспортних кільця на трасі Львів-Краківець (Західний обхід міста Львова), а також ділянки різної протяжності на трасі Т-14 у напрямку до Старого Самбора. Крім того, відремонтують 50 км автошляху Львів – Пустомити – Меденичі та 70 км на дорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

Контракт укладено до кінця 2024 року. У 2022 році передбачено фінансування у розмірі 5 млн грн. Наступні 2023 та 2024 роки – по 278,1 млн грн. В кошторисі передбачено не лише ремонт асфальтного покриття, але й повний спектр робіт з догляду за станом траси та узбіч.

Нагадаємо, турецьке ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – найбільший підрядник з ремонту доріг у Львівській області і є одним з так званих фаворитів «Укравтодору», тобто однією з компаній, які отримують левову частку підрядів на ремонти доріг в Україні. В тому числі в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Лише протягом минулого 2021 року компанія отримала замовлень на 39,5 млрд грн. З них у Львівській області 6,1 млрд грн.

Матеріал підготовлено за підтримки Інтерньюс Нетворк. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію Інтерньюс Нетворк.