«Львівводоканал» заплатить поліції за нагляд за своїми охоронцями майже мільйон гривень

20 Січня 2022

Фото ілюстративне. Джерело: ЛМР

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони». За нагляд за своїми охоронцями комунальне підприємство заплатить 996 тис. грн. Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro.

В угоді зазначено, що Управління поліції охорони повинно «здійснювати фізичний контроль за несенням служби працівниками «Львівводоканалу», які забезпечують охорону об’єктів підприємства». Робити це вони повинні щонайменше раз на добу у нічний час. Крім того, у разі потреби поліція повинна підсилити охорону підприємства.

«У разі виявлення порушень щодо належного виконання працівниками, які забезпечують охорону об’єктів «Львівводоканалу», своїх посадових обов’язків (сон, алкогольне сп’яніння, залишення території тощо) повідомити про це уповноважену особу та здійснити запис у відповідному журналі», – йдеться в укладеній угоді.

Раз на місяць поліція повинна представити замовнику звіт щодо виконання обов’язків працівників охорони підприємства. Вартість цих послуг на місяць буде коштувати водоканалу 83 тис. грн «незалежно від фактичної кількості здійснених перевірок». Перевіряти охоронців поліція буде на 26 об’єктах «Львівводоканалу».

Матеріал підготовлено за підтримки Інтерньюс Нетворк в рамках проєкту «Виробництво та популяризація журналістських розслідувань у Західній Україні». Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію Інтерньюс Нетворк.