«Львівелектротранс» витратить 700 тис. грн на управління транспортом

Фото Гал-інфо

ЛКП «Львівелектротранс» заплатить ТОВ «Українські геоінформаційні системи» 741 тис. грн за доступ до сервісів комплексної системи управління громадським електротранспортом Львова.

Йдеться про користування хмарною автоматизованою системою управління громадським транспортом, розробником якої і є компанія «Українські геоінформаційні системи». Як пояснив редакції співзасновник фірми Андрій Ковалик, користувачі цієї системи мають мобільні додатки, які, серед багатьох функцій, відстежують розташування транспорту, повідомляють водія про затори або призначення на рейс.

«Ми займаємося розробкою цієї системи з 2015 року за свої кошти. Вклали у неї до 700 тис. доларів, а зараз надаємо доступ за певну плату», − пояснив Андрій Ковалик.

Про повязаність з Козловським

Компанія «Українські геоінформаційні системи» зареєстрована 2015 року у Львові. Спеціалізується на програмному забезпеченні. 30% фірми належить Андрію Ковалику, а 70% володіє Роман Таратула. Разом вони також є кінцевими бенефіціарами у ТОВ «Гіс-сервіс» та «Гіс сервіс 2», які спеціалізуються на електромонтажних роботах.

Роман Таратула також з серпня 2019 року є директором ТОВ «Дари Львівщини» дочки бізнесмена, депутата Львівської обласної ради Григорія Козловського – Софії Максимець. Цю інформацію Роман Таратула підтвердив редакції «Наші гроші. Львів» у телефонній розмові.

Нагадаємо, саме через компанію «Дари Львівщини» родина Козловських присвоїла собі два міських базари Львова – «Винниківський» та «Підзамче». У 2019 році майно цих ринків перестало бути комунальним, оскільки два реєстратори переписали його на фірму «Дари Львівщини». Зі свого боку компанія віддала майно базарів в іпотеку двом ТОВкам – «Винниківський шлях» Григорія Козловського та «Галицький шлях» його юриста, тепер депутата Львівської міської ради Олексія Різника.

Офіс протидії рейдерства при Міністерстві юстиції скасував реєстрацію права власності Софії Максимець на львівські ринки. Однак Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував цей наказ Мін’юсту. Зараз справу розглядає апеляційний суд.

Замовлення фірми

Протягом 2020-2021 років компанія «Українські геоінформаційні системи» отримала державних замовлень на 800 тис. грн, враховуючи поточну угоду.

Зокрема за 12 тис. грн фірма створила мікропрограму для системи озвучування управлінню «Секретаріат ради» Львівської міської ради. А також – за 37 тис. грн надала доступ до онлайн сервісу системи управління громадським транспортом для КП «Ужгородський муніципальний транспорт».

«Львівелектротранс» віддасть 248 тис. грн за інформацію про пасажирів

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі