В Малехові до 2022 року планують побудувати садочок за 62 млн грн

06 Квітня 2020

Малехівська сільська рада (Жовківський район) 2 квітня уклала угоду на будівництво дитячого садочка за 61,98 млн грн з приватним підприємством «Промтехімпекс». Садочок планують побудувати до кінця 2022 року. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодую та календарним планом, до кінця поточного року планують розпочати зведення приміщення. Загалом на цей рік передбачено лише 493,29 тис грн фінансування. Котельню для школи планують розпочати будувати лише у жовтні 2021 року. Прибуток підрядника складе 1,82 млн грн, а на зарплату працівників передбачено 9,55 млн грн.

Участь у тендері, окрім переможця, взяли ще двоє учасників: ТОВ «Вельт капітал» та ПП «Альфабудсервіс». Учасники протягом торгів не торгувались та не знижували своїх першопочаткових пропозицій. Пропозиція «Вельт капітал» була найдорожчою, а от найдешевшою була пропозиція «Альфабудсервіс», яке було готове збудувати садочок за 60,73 млн грн, тобто на 1,25 млн грн дешевше, ніж «Промтехімпекс», з яким уклали угоду.

Тендерний комітет відхилив найдешевшу пропозицію через відсуніть низки необхідних документів. Зокрема, компанія не подала довідку про те, що не перебуває під санкціями, та свідоцтво реєстрації транспортних засобів. Цікаво, що компанія «Альфабудсервіс» два роки тому почала досить успішно займатися ремонтом доріг у Львівський області. А до того була відома на ринку державних закупівель лише отриманням невеликих підрядів на ремонти покрівель від районних адміністрацій.

ПП «Промтехімпекс» до 2019 року в державних тендерах фігурувала здебільшого як учасник. За даними порталу YouControl, у 2017 році фірма отримала держаних замовлень лише на 1,4 млн грн, у 2018 – на 14,5 млн грн. А от у 2019 році сума держаних підрядів склала вже 163,4 млн грн. Це співпало зі зміною власника підприємства – у 2019 році ним став львів’янин Владислав Крижанівський, який також володіє ПП «Кригон», що займається виробництвом вапна та розташована у селі Малехів, та ТОВ «Фірма «Метрополіс», що займається будівництвом.