«Онур» та тендерний новачок з Києва за 156 млн грн розбудують центр підготовки паралімпійців в селі Яворів

28 Грудня 2018

«Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України, що розташований в селі Яворів (Турківський район), 21-26 грудня підписав чотири договори на загальну суму 156 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодами, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» побудує тут лижеролерну асфальтовану спортивно-реабілітаційну трасу на території центру за 114 млн грн. На цій трасі паралімпійці зможуть займатися велосипедним спортом та тренуватися в теплі пори року на спеціальних ролерах. Тут також проводитимуть реабілітацію для людей на візках. Роботи завершать до кінця 2020 року. При цьому фірма отримає 861 тис. грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 1,5 млн грн.

Фірма «Онур Конструкціон Інтернешнл» працює на ринку з 2004 року та розташована в Києві. Її власниками є жителі Туреччини Онур Четінджевіз та Ісхан Четінджевіз, а також львів’янин Олег Фаріон. Компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл» регулярно отримує підряди на ремонт та утримання доріг у Львівській області. У липні цього року фірма підписала договір на реконструкцію дороги Львів-Пустомити-Меденичі за 225 млн грн, а у жовтні – на оновлення площі Двірцевої у Львові за 165 млн грн.

Також на території центру розпочне будівництво реабілітаційно-спортивного корпусу за 34 млн грн  ТОВ «Ант Девелопмент». Приміщення матиме три поверхи. В середині буде басейн, лазня, спальня та вестибюль. Також будуть реабілітаційні та тренувальні зали, ванні та масажні кімнати. Фірма зробить електропідігрів приміщень і даху та усі інженерні системи: каналізацію, освітлення, пожежні системи, водопостачання тощо. Будівництво завершать до жовтня 2019 року. Компанія отримає 1 млн грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 3,3 млн грн.

Фірма «Ант Девелопмент» зареєстрована 2017 року в Києві. Її власниками є кияни Андрій Свередюк та Степан Ярощук. Фірма ще не отримувала жодних державних замовлень, окрім поточного.

Для майбутнього реабілітаційно-спортивного корпусу центр замовив меблі в ТОВ «Елта Інтеріорс» за 3,9 млн грн. Серед них дві кухні, ліжка, столи, дивани, крісла, шафи тощо. Меблі поставлять до квітня 2019 року.

Фірма «Елта Інтеріорс» зареєстрована у березні цього року в Києві. Її засновниками є кияни Олег Терлецький та Андрій Зайцев. Протягом 2018 року фірма отримала замовлень на 4 млн грн, враховуючи поточну угоду.

Спортивно-реабілітаційний центр також придбає п’ять установок для штучного засніження та розпилення снігу в ТОВ «Полтава-Скі» за 4,2 млн грн. Фірма поставить товар до кінця 2018 року. Полтавська фірма «Полтава-Скі» працює на ринку з 2004 року. Її власником та директором є Антон Фалтинський. Протягом 2017-2018 років фірма отримала замовлень на 4,3 млн грн, враховуючи поточну угоду.

Додамо, що «Західний реабілітаційно-спортивний центр» стане основною базою, де паралімпійці зможуть тренуватися з зимових видів спорту.