Спортзал за понад 22 млн грн побудують в закарпатському селі, де проживає менше 700 людей

28 Грудня 2018

Астейська сільська рада, що в Берегівському районі Закарпатської області, 21 грудня підписала договір з ПП «Карпат-Буд» на будівництво багатофункціонального спортивного залу за 22,5 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Спортзал побудують в прикордонному селі Астей, де проживає 677 жителів. В приміщенні будуть зали для тренувань, душові та роздягальні. В ньому мешканці села зможуть грати футбол, волейбол, гандбол, настільний теніс, бадмінтон та займатися гімнастикою. Підрядник також побудує котельню та зробить усі інженерні системи: водопостачання, каналізацію, опалення, вентиляцію тощо. Освітить, обгородить територію спортзалу та зробить проїзди. Компанія завершить будівництво до кінця 2020 року. При цьому вона отримає 722 тис. грн прибутку.

Село Астей. Фото: з офіційного сайту Астейської сільської ради

На торгах фірма-переможець змагалася з ТОВ «Торговий дім Універсал Україна», ПАТ «Виноградівська пересувна механізована колона №78» та ПП «АрхІміджБуд». Найнижчу пропозицію запропонувала фірма «Торговий дім Універсал Україна», однак її відхилили через відсутність потрібних документів.

Фірма «Карпат-Буд» з нульовим статутним капіталом зареєстрована в 2002 році в м. Мукачеве. Її власницею та водночас очільницею є Галина Голод.

Протягом 2017-2018 років підприємство «Карпат-Буд» отримало замовлень на 36 млн грн. Фірма вже не вперше співпрацює з Астейською сільрадою – протягом 2017-2018 років вони підписали договорів на 27 млн грн, враховуючи поточний підряд.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії