Улюбленець львівських РДА відреставрує корпус санаторію у Шкло за майже 60 млн грн

09 Липня 2018

Державне підприємство «Санаторно-курортний лікувальний центр «Шкло» в результаті відкритих торгів 4 липня підписало договір з приватним підприємством «Бекас-Буд» на реконструкцію спального корпусу санаторію. Сума угоди становить 57,9 млн грн, про це повідомляється на порталі електронних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, переможець торгів за ці кошти зобов’язаний здійснити реконструкцію спального корпусу №4 з переплануванням номерів. Підрядник облаштує стіни та перегородки, проведе монтаж вікон та дверей, систем електропостачання, каналізації, опалення та кондиціонування повітря і встановить ліфти. Також, проведе озеленення та благоустрій прилеглої території й обладнає приміщення меблями. Роботи планують завершити до кінця 2019 року.

Основне фінансування і, відповідно, й найбільший об’єм робіт буде здійснено наступного 2019 року. А у 2018 році передбачено витратити 5,8 млн грн.

Згідно з договірною ціною, витрати підприємства на зарплату працівників протягом двох років ремонтних робіт становитимуть 5,9 млн грн (10,1% від суми закупівлі), а прибуток – 905 тис. грн (1,5% відповідно).

Крім переможця участь в торгах взяло ще дві компанії: ПАТ «Холдингова компанія Еко-дім» та ТОВ «Євробуд-Холдинг» із пропозиціями на 300 тис. грн та 2,8 млн грн дорожчими відповідно.

Єдиним власником та директором приватного підприємства «Бекас-буд» є Роман Бекас. Протягом 2018 року компанія отримала 4 замовлення вартістю 58,7 млн грн. Решту підрядів фірма отримала від львівських районних адміністрацій. Раніше Роман Бекас з дружиною були одними з найбільших підрядників на ремонти будинків у Львові.

Санаторій «Шкло» належить Державній судовій адміністрації України.