Місцевий бізнесмен освоїть майже 30 млн грн на реконструкції відпочинкової інфраструктури Моршина

06 Липня 2018

Моршинська міська рада (Львівська область) 3 липня підписала договір з дочірнім підприємством «Прикарпатське БМУ» ПАТ «Карпаткурортбуд» на реконструкцію відпочинкової інфраструктури Моршина за 29,1 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Кінцевим бенефіціарним власником підприємства є мешканець Моршина  Олег Муска.

Тендер відбувся в рамках великого проекту «Оновлення природного середовища курорту Моршин як спосіб взаємодії людини і природи». Окрім поточних робіт, Моршинська міська рада планує також реставрувати дерев’яну церкву Пресвятої Богородиці (пам’ятка 18 століття).

А за 29,1 млн грн ДП «Прикарпатське БМУ» озеленить та  освітить території двох озер міста, а також встановить там систему зовнішнього відеоспостереження. Окрім цього, біля одного з озер фірма збудує човникову та рятувальну станцію, вбиральню для пляжу, водяний млин, пішохідний міст до острівця, влаштує три альтанки на дамбі та фонтани.

В рамках реконструкції будуть облаштовані пішохідні та велодоріжки по всій території міста Моршина, зокрема від джерела Матері Божої до міського озера.

Всі роботи планують завершити до грудня 2025 року. Прибуток фірми, згідно з документацією торгів, становитиме 432,6 тис. грн, а на заробітну плату піде 2,5 млн грн.

Візуалізація проекту «Оновлення природного середовища курорту Моршин як спосіб взаємодії людини і природи»

У закупівлі компанія-переможець змагалася із львівським  ТОВ «Вілком». Під час торгів фірми не знижували своїх пропозицій, однак ціна «Прикарпатського БМУ» була на 767,6 тис. грн дешевшою. Фірма працює на ринку з 1999 року і вже не вперше співпрацює з мерією Моршина – минулого року вони підписали договір на покращення моршинського ставу на 1 млн грн.

На минулих місцевих виборах Олег Муска балотувався до Львівської обласної ради від партії «Батьківщина».