Помічник Парасюка, якого ловили на тендерній змові, будуватиме дитячий садок у Зимній Воді

Зимноводівська сільська рада 20 грудня підписала контракт з ТОВ «Еталон-Ком» на будівництво дитячого садка. Вартість будівництва – 34,9 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

За ці кошти переможець побудує дитячий садок с. Зимна Вода на вулиці Шухевича, 83. Згідно з технічним завданням, підрядник проведе опалення, освітлення та інші комунікації. Монтаж техніки чи закупівлі меблів кошторисом не передбачено.

За кошторисом, вартість арматурної гарячекатаної сталі становитиме 17,5 тис. грн/т, металеві двері та металопластикові вікна купили за 4 тис. грн за одиницю, що загалом відповідає ринковим цінам.

Також участь у торгах взяло ТОВ «Тепло Буд Експерт» з остаточною пропозицією на 90 тис. грн дорожчою, ніж у переможця. Очікувана вартість закупівлі 38,7 млн грн, що на 11% вище, ніж фактична вартість укладеної угоди.

За договірною ціною, прибуток компанії-переможця від замовлення становитиме 65 тис. грн (0,18% від суми закупівлі), а витрати на заробітну плату —  258 тис. грн (0,73% від суми закупівлі).

Роботи планують завершити до кінця 2018 року.  До кінця 2017 року виконають робіт лише на 5 млн грн.

ТОВ «Еталон-Ком» із «статутником» у 100 грн зареєстроване півтора роки тому у Львові, а його власниками є Роман Лобай (95%) та Назар Корман (5%). Раніше Лобай був помічником народного депутата Володимира Парасюка на громадських засадах, та є проректором з адміністративно-господарської роботи Львівського державного університету фізичної культури.

Крім того, Роман Лобай є директором приватного підприємства з такою ж назвою «Еталон-Ком». Ця компанія не вперше фігурує у матеріалах «НГ. Львів». Раніше підприємство разом з ПП «Центр технологій будівництва» вдавали конкуренцію на торгах з реконструкції початкової школи №70, сума угоди становила 4,86 млн грн. Компанії оштрафовані Антимонопольним комітетом на 35 та 30 тис. грн відповідно із забороною брати участь у торгах протягом 3 років.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі