Головний спонсор «Свободи» Ігор Кривецький купив готель у центрі Львова

20 Грудня 2013

Готель «Жорж» продали. Одноосібним власником стала Ольга Філатова-Кривецька, дружина Ігоря  Кривецького, народного депутата від ВО «Свобода». Згідно з даними Єдиного державного реєстру, тепер вона є засновницею ТОВ Готельний Комплекс «Жорж», зі статутним фондом у 25,5 млн грн. За інформацією сайту «Галицька правда», оборудка  відбулась минулого тижня.

;jh;

Попередніми власниками готелю були Мирослава Машталер, Грущак Олена, Юрій Демчина. Директор підприємства Юрій Глібовицький, який також з 2007 до 2009 року значився як один із співвласників ТОВ ГК «Жорж». Саме на цей час припала приватизація приміщення готелю, яка була здійснена завдяки звернення товариства до суду.

Як відомо, у 2007 році ТОВ «Жорж» подало позов до суду з вимогою визнати незаконними дії  Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області. Фонд не давав згоду на приватизацію приміщення готелю на підставі того, що це приміщення мало б бути включено до переліку пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, оскільки готель в 80-х роках минулого століття вже був у списку пам’яток архітектури місцевого значення. Проте під час судового процесу з’ясувалось, що в ухвалі ЛМР від 14 жовтня 2004 року «Про затвердження переліку пам’яток культурної спадщини м. Львова, які не підлягають приватизації» цей об’єкт відсутній. Окрім того він не увійшов навіть до відповідного законопроекту Верховної Ради.

Вже 18 жовтня 2007 року, менше як за місяць після рішення суду, Фонд держмайна уклав договір купівлі-продажу будівлі готельного комплексу на пл. Міцкевича, 1, за ціною 16 млн 649 тис. грн.

Прокуратура намагалась оскаржити рішення суду, проте без успіху – пропустили строки оскарження. Верховний суд України остаточно поставив крапку в приватизації «Жоржу» 6 березня 2012 року, не дозволивши прокуратурі поновити строк на апеляційне оскарження.