Фірми з одного “кубла” розпиляли 18 мільйонів на довгобуді в Миколаєві

17 Грудня 2013

Миколаївська районна державна адміністрація Львівської області за результатами відкритих торгів замовила завершення будівництва акушерського корпусу на 30 ліжок в Миколаєві за 18,3 млн грн у ТОВ “Мегабудмакс”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Роботи планують завершити до грудня 2014 року або до повного виконання робіт залежно від реального їх фінансування. Акушерський корпус у Миколаєві почали будувати ще в 1991 році. У 2011 році тодішній голова ЛОДА Михайло Костюк обіцяв, що корпус здадуть вже влітку 2012-го.

У торгах брало участь три компанії. Найдешевша пропозиція, 15,9 млн грн, належала ПП “Богдан-Буд”. Утім їх пропозицію відхили через відсутність кількох документів. Були зауваження і до пропозиції ще одного учасника – ПП “Ренесанс-Стиль”. Зокрема, у змісті комерційної частини пропозиції комітет знайшов невідповідність змісту відносно нумерації, хоча кількість пронумерованих і прошнурованих сторінок відповідають документації конкурсних торгів. Їх пропозицію чомусь не відхилили.

Загалом “Ренесанс-Стиль” програв “Мегабудмаксу”, бо запропонував на тендері виконати роботи дорожче на 40 тис. грн.

Власниками ТОВ “Мегабудмакс” є Роман Босак і Тарас Горинь. З жовтня 2013 року директором є Олег Петеляк, який відомий також як співвласник ТОВ “Львівський будівельний холдинг”. Раніше директором “Мегабудмаксу” був ще один співвласник “Львівського будівельного холдингу” – Ігор Гринкевич. Обидві фірми зареєстровані на одну адресу у Львові – вулиця Козельницька, 4.

ПП “Ренесанс – Стиль” належить Світлані Коростенській та Лілії Тесак. У протоколі розкриття вони вказали свій контактний номер 032-294-85-36.

ренесанс-стиль

Цим же номером телефону користується і “Львівський будівельний холдинг” – саме його він вказує контактним у тендерній документації, про що свідчать документи у Віснику держзакупівель.

протокол будхолдинг

Окрім того, у бізнес-довідниках міститься інформація про те, що цим номером також користувалася ТОВ “Будівельна компанія “Верховина”, де раніше співвласником також був Ігор Гринкевич.

Ігор Гринкевич відомий у Львові через скандал довкола реставрації Вірменської церкви. БК “Верховина” стала переможцем тендеру на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. ПП “Ренесанс – Стиль” також відзначалось у скандальній реставрації вірменської церкви – вони були попередниками “Верховини”, проте їх роботу визнали неякісною і усунули від подальшого виконання.

Нагадаймо, “Мегабудмакс” також перемогла “Ренесанс — Стиль” у тендері на будівництво дитячого садочку у селі Сілець та гуртожитку у Бродах.