Міськрада хотіла виселити регіонала Барана із орендованого приміщення, але їй це не вдалося

17 Грудня 2013

Господарський суд Львівської області вирішив визнати договір оренди укладений між ПП “Полєнов і Ко” та управлінням комунальної власності Львівської міськради продовженим до 12 серпня 2015 року. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Одноосібним власником ПП “Полєнов і Ко” є Олег Баран, голова Львівської міської організації Партії регіонів, депутат Львівської облради.

З серпня 2008 року підприємство орендувало у міста приміщення на першому та другому поверхах, загальною площею 264 кв. м, що знаходиться по вул. Тургенєва, 80а. Термін дії договору – до 12 серпня 2013 року.

У кінці липня 2013 року “Полєнов і Ко” звернулося до управління через дозвільний офіс із заявою та необхідним пакетом документів про продовження терміну дії договору оренди. Лише 3 жовтня підприємство отримало відповідь про те, що дане питання розглянуто на засіданні комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна, якою рекомендовано відмовити ПП “Полєнов і Ко” у продовженні терміну дії договору. Підприємству не пояснили причини такої відмови.

Оскільки підприємство справно платило за оренду, а міська рада надала відповідь у термін понад місячний строк після закінчення терміну дії договору, суд вирішив продовжити оренду до 2015 року.