СБУ в Івано-Франківську придбала кросовер за 1,7 млн грн

20 Грудня 2022

Skoda Kodiaq. Фото ілюстративне

Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області 9 грудня підписало договір із ТОВ «Альянс-ІФ» на постачання легкового автомобілю Skoda Kodiaq за 1,72 млн грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

В закупівлі вказано, що це «оперативний спеціалізований» автомобіль на базі Skoda Kodiaq 2,0 TDI CR /110kW 7 DSG 4X4. В технічних вимогах не вказано нічого особливого, окрім того, що транспортний засіб має бути обладнаний cигнально-гучномовним пристроєм та проблисковими маячками синього кольору.

Загалом автівка має бути не старіша 2022 року випуску, сірого чи чорного кольору, з усіма сучасними атрибутами: круїз-контролем, двозонною системою кондиціювання, електрорегулюванням сидіння водія, склом та дзеркалами з обігрівом тощо.

Один із дилерів Skoda повідомив редакції, що під визначену замовником в техзавданні комплектацію (без гучномовця і маячків) підпадає автомобіль у комплектації Style з двома додатковими пакетами, однак салон буде комбінований шкіра/Alcantara. І коштує такий автомобіль 1,6 млн грн.

Щодо ціни на сигнально-гучномовний пристрій та проблискові маячки, то їхню точну вартість встановити складніше через те, що відсутня назва виробника і модель. Сигнально-гучномовний пристрій, за даними майданчика Prom.ua, можна купити від 1,5 тис. грн до 30 тис. грн, а проблискові маячки – від 700 грн до 9 тис. грн.

ТОВ «Альянс-ІФ» належить мешканцям Івано-Франківська Андрію Семаніву та Андрію Лисіву, які вже давно працюють на ринку продажу та ремонту автомобілів. З 2016 року компанія отримала замовлень на майже 25 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.