Фірма двічі засудженого бізнесмена збудує поліції розплідник для собак за 40 млн грн

19 Грудня 2022

Фото ілюстративне. Джерело НПУ

Головне управління Національної поліції у Львівській області 8 грудня підписало угоду з ТОВ «Будівельний альянс монтажпроект» вартістю 40,5 млн грн на будівництво розплідника на 50 службових собак. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Будівництво проводитимуть на вул. Збиральній в промзоні «Сигнівка» у Львові. Містобудівні умови та обмеження на цей об’єкт виконком Львівської міськради видав ще у 2018 році. На ділянці площею 0,657 га дозволили будівництво не вище 13 метрів висотою із максимально допустимим відсотком забудови ділянки 30%.

Технічним завданням передбачено будівництво ветеринарного корпусу, адмінбудинку, волєрів для утримання собак та карантинного вольєру. Крім того, мають облаштувати літній відкритий вольєр для цуценят і майданчик для дресирування собак.

Про власника фірми-переможця

Офіційним власником ТОВ «Будівельний альянс монтажпроект» є мешканець Житомира Артем Гамоцький. За даними YouControl, унікальність його імені має 99%, це означає, що ймовірність збігів за прізвищем, ім’ям та по-батькові є мінімальною.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, Гамоцький Артем Анатолійовичем був двічі засуджений за кримінальні правопорушення. Причому у вироку вказали дату народження засудженого – 3 грудня 1985 року. Такою ж є дата народження власника ТОВ «Будівельний альянс монтажпроект».

Так, 25 грудня 2012 року Житомирський районний суд за крадіжку вирішив позбавити його волі на три роки з іспитовим строком два роки. Ухвалою суду у 2014 році його звільнили від покарання на підставі ЗУ «Про амністію у 2014 році».

А 23 березня 2017 року Богунський районний суд Житомира визнав його винним у шахрайстві з кредитами. За це йому призначили лише 850 грн штрафу.

Крім того, Гамоцький Артем Анатолійовичем є підозрюваним ще у мінімум одній справі (№295/3651/17) – за розбій. Але 9 грудня цього року суду повідомили, що Гамоцького мобілізували, а тому суддя зупинив розгляд справи. Тут вказано, що підозрюваний 1985 року народження, що також співпадає з роком народження власника компанії.

Про підрядника

ТОВ «Будівельний альянс монтажпроект» було єдиним учасником закупівлі. Товариство зареєстроване в Житомирі, його директором є 27-річний Роман Гринкевич – син львівського підприємця Ігоря Гринкевича.

За чотири роки роботи компанія отримала підрядів приблизно на 600 млн грн. Серед основних замовників Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА та військові.

Незважаючи на великі суми замовлень, репутація компанії не є бездоганною. Як дослідили наші колеги з Миколаївського центру журналістських розслідувань, вона завищила вартість робіт на полігоні «Широкий Лан» у Миколаївській області. При цьому частину роботи фактично виконала інша компанія, з якою потім не розрахувалися.

Зараз компанія фігурує в судових ухвалах у кримінальному провадженні №12022000000000510 від червня цього року. Розслідування веде Головне слідче управління Національної поліції України за ознаками злочинів, передбачених ст. 190, 209 і 358 ККУ (шахрайство, легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом і підроблення).

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.