Для дітей з інвалідністю та їхніх сімей запустили проєкт кризової допомоги

18 Липня 2022

Фото ілюстративне з сайту soczahist.kharkov.ua

У семи областях України започаткували проєкт екстреного реагування на потреби дітей із труднощами розвитку або з інвалідністю. Зокрема йдеться про внутрішньо переміщених дітей та дітей, стан яких погіршився внаслідок воєнних дій на території України.

У межах проєкту сім’ї зможуть отримати фаховий супровід дитини чи необхідну консультацію, інформацію про доступні у громаді послуги та ресурси, консультації профільних спеціалістів, допомогу з обладнанням, згідно з потребами дитини, які визначать фахівці. За необхідності мобільні команди спеціалістів виїжджатимуть у віддалені райони.

Проєкт реалізується Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством соціальної політики, Дитячим фондом ООН і Львівським центром реабілітації «Джерело». Послуги надаватимуть у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській і Чернівецькій.

Якщо вам потрібна допомога в рамках цього проєкту, звертайтесь за цими контактами в областях:

Львівська область: Центр Джерело, м. Львів,  пр.Червоної Калини 86а , тел. 067 820 59 50.

Закарпатська область: Комунальна реабілітаційна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» м.Ужгород, вул. Тургенєва, 8 , тел. 067 521 29 05.

Івано-Франківська область: Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг, м. Коломия, вул. Ярослава Пстрака, 2 В тел. 067 521 28 95.

Чернівецька область: Буковинський центр комплексної реабілітації для  дітей з інвалідністю «Особлива дитина», м.Чернівці, бульвар Героїв Крут, 13, тел. 067 31 59 262.

Тернопільська область: Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини, м.Тернопіль, вул. Академіка Андрія Сахарова, 2, тел. 067 31 59 257.

Рівненська область: Центр відновного лікування для дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та порушенням функції опорно-рухового апарату (в структурі  Комунального підприємства «Рівненська обласна дитяча лікарня»), м. Рівне, вул. Київська 60 тел. 067 31 59 261.

Волинська область: Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, м. Луцьк, пр. Соборності, 18, тел. 067 31 59 256.