На тендері з нанесення дорожньої розмітки у Львові зекономили майже 2 млн грн

05 Травня 2022

Фото умовне, джерело: mkrada.gov.ua

Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради замовила нанесення дорожньої розмітки. Закупівлю проводили за двома лотами, а загалом на торгах зекономили 1,99 млн грн.

Роботи виконуватиме ТОВ «Хімія-парк», яке перемогло у обох лотах закупівлі. Загальна вартість контрактів склала 5 млн грн. Розмітку наноситимуть до грудня 2022 року по усьому Шевченківському району.

За першим лотом замовили облаштування лінійної розмітки на 40,2 кілометра доріг району за допомогою маркувальної машини та ще 3,2 тис. м2 розмітки іншого типу (острівці безпеки, знаки «Stop», «Школа» і т.д.). За другим лотом замовили розмітку акриловою фарбою із світловідбиваючими кульками. Це ще 29 км лінійної розмітки і 2 тис. м2 ‒ іншого типу.

Сума контракту за першим лотом ‒ 4,2 млн грн, а за другим ‒ 792 тис. грн. При цьому на торгах у першому лоті суттєво зекономили. Для переможця конкурентом на обох лотах було ТОВ «Трафік менеджмент груп». Компанії активно торгувались, а очікувана вартість першого лоту була 6 млн грн. Тобто на торгах зекономили 1,98 млн грн або 32%. На іншому лоті, із очікуваною вартістю у 800 тис. грн, учасники не торгувались, тому зекономили менше 8 тис. грн відносно очікуваної вартості.

Про підрядника

ТОВ «Хімія парк» зареєстроване у селищі Клевань Рівненської області, а його власниками є серби Йово Міканович і Радомір Савіч. Ці ж люди були засновниками іншої компанії ТОВ «Колор С.І.М.», яка теж отримувала подібні держпідряди та зареєстрована за однією адресою. У 2016 році «Колор С.І.М.» оштрафували за змову на торгах на 636 тис. грн. З того часу на тендери ходить «Хімія Парк».

Раніше «Хімія Парк» використовувала техніку ТОВ «Колор С.І.М.», але у вищезгаданій закупівлі користується лише власною. Попри це, за даними YouControl, «Хімія Парк» є правонаступником «Колор С.І.М.».

Це друге держзамовлення ТОВ «Хімія парк» із часу повномасштабної війни. Загалом фірма отримала контрактів на 6,2 млн грн з того часу.

 

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.