Внаслідок авіаударів Росії у Старичах загинули 35 осіб

13 Березня 2022

Фото: Регіональний медіа-центр МО України

Львівська обласна військова адміністрація повідомила, що станом на 12:00 кількість загиблих склала 35 осіб. Майже всі пожежі на території Міжнародного центру ліквідовані, вибухотехніки та інші фахівці дообстежують територію, розібрали велику частину завалів.

«На жаль, ми втратили більше героїв: 35 осіб загинули в результаті обстрілу центру миротворчості та безпеки. Ще 134 з різним ступенем ураження перебувають у шпиталі. Команда Львівської ОВА буде оновлювати дані, тому слідкуйте виключно за офіційними повідомленнями. Від імені всієї Львівщини висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих. Ми не забудемо жодного Героя і не пробачимо жодного окупанта!», – зазначив Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

Нагадаємо, сьогодні вночі окупант випустив 30 ракет на Міжнародний центр миротворчості та безпеки у Старичах Яворівського району. Раніше повідомляли, що 9 осіб загинули, а 57 отримали поранення.

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.

Окупанти здійснили авіаудар по Міжнародному центру миротворчості та безпеки на Яворівщині