У яремчанському санаторії МВС збудують спальний корпус за 45 млн грн

30 Квітня 2021

Медичний реабілітаційний центр МВС України «Кремінці» фото: kremintsi.com.ua

Медичний реабілітаційний центр МВС України «Кремінці» (с. Татарів Яремчанської міськради) підписав договір із ТОВ «Результат-99» на будівництво спального корпусу за 44,9 млн грн.

Технічним завданням передбачено не нове будівництво, а реконструкцію на місці складу. Загалом зведуть 3-поверховий будинок висотою 14,7 метра. Окрім будівництва, передбачене проведення вентиляції, опалення та блискавкозахист. Також підрядник придбає меблі для номерів (ліжка, столи, шафи) та побутову техніку: 34 холодильники та 36 телевізорів.

Проєкт корпусу. Скріншот з тендерної документації

Згідно з угодою, роботи планують завершити до 20 грудня 2022 року, але дата може змінюватись в залежності від фінансування. Загалом передбачають, що в 2021 році підрядникові виплатять 11,7 млн грн, а решту — 38,1 млн грн —  у 2022 році.

Про тендер

Участь у торгах взяло лише дві компанії, а конкурентом для ТОВ «Результат-99» стало приватне підприємство «Ремреставрація». Пропозиція цієї компанії була на 199 тис. грн дорожчою. Під час аукціону жоден з учасників не знижував цін.

Згідно з планом закупівель санаторію, це — найдорожчий тендер держустанови.

Наступного дня після підписання угоди, 28 квітня замовили авторський нагляд за виконанням робіт по цьому об’єкту. Договір уклали з ТОВ «Будпроект-Н», а контроль дотриманням проєкту коштуватиме 96 тис. грн.

Переможець «Результат-99» зареєстрований в Одесі, а його власником є Ігор Яковенко. Згідно з сайтом компанії, фірма займається будівельними роботами з 1999 року і проводила ремонти маяків, Потьомкінських сходів та стадіону «Чорноморець». З початку 2020 року отримав держзамовлень на 50,8 млн грн.

Серед найбільших замовників компанії раніше також були структури МВС, зокрема Одеський державний університет внутрішніх справ, який у 2019 р. відписав фірмі майже 55 млн грн на будівництво навчального корпусу.

Про санаторій

Медичний реабілітаційний центр «Кремінці» заснований Міністерством внутрішніх справ України у 2000 році. Центр складається з відділення лікування та реабілітації, дитячого відділення, курортної поліклініки та пансіонату.

Основним завданням центру є оздоровлення та забезпечення відпочинку для працівників МВС, поліцейських та їх сімей. Також центр здійснює комерційну діяльність. Базова вартість путівки в санаторій на 20 днів коштує 8 тис. грн.

 

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.