Вартість будівництва біатлонного комплексу в «Буковелі» зросла на 74 млн грн

Фото з сайту hromadske.ua

Поляницька сільська рада Івано-Франківської області замовила додаткові роботи із будівництва сучасного біатлонного комплексу в селі вартістю 73,95 млн грн.

Договір 28 грудня підписали із компанією «ПБС» за неконкурентною переговорною процедурою, оскільки виникла потреба закупити додаткові роботи.

Згідно із законодавством, закупівля додаткових робіт у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт не перевищує 50% від ціни основного договору.

У 2019 році Івано-Франківська ОДА схвалила проєкт будівництва біатлонного комплексу на «Буковелі» за майже 400 млн грн. Комплекс збудують три черги на майже 12,3 га. Тут передбачено будівництво стрільбища, лиже-ролерної траси, а також усієї супутньої інфраструктури з мостами, автомобільним тунелем, тощо.

Договір на першу чергу вартістю 148,35 млн грн на будівництво підписали у липні минулого року із «ПБС». Тепер же через коригування виникла потреба в додаткових роботах.

«Відповідно до Висновку Івано-Франківської Торгово-промислової палати від 15.12.2020 року Поляницька сільська рада має достатні підстави для можливості застосування переговорної процедури закупівлі з підрядником для виконання додаткових робіт запланованих за коригованим робочим проектом», – йдеться в обгрунтуванні переговорної процедури.

Відтак, лише вартість першої черги зведення біатлонного комплексу у «Буковелі» зросла до 222,3 млн грн.

Про підрядника

ТОВ «ПБС» зареєстрували в 2004 році, власницею є Іванна Непік, яка раніше працювала на курорті «Буковель» Ігоря Коломойського. В той час директором «Буковелю» був Олександр Шевченко. Він став депутатом Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє» бізнес-партнера Коломойського Ігоря Палиці, що відбулись 25 жовтня (наразі очолює депутатську фракцію ПП «За майбутнє» в обласній раді). Загалом з початку року «ПБС» виграло тендерів на майже 11 млрд грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Господарі країни «Буковель»

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі