Львівський Центр легеневого здоров’я отримає кисневе обладнання за 15 млн грн

22 Грудня 2020

фото ілюстративне )джерело: medical.skb)

Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (далі «Центр легеневого здоров’я») придбає обладнання для системи киснепостачання у ТОВ «Алві-Лайн» за 15,8 млн грн.

Згідно з угодою, Центр придбав два кисневих генератора PSA, моделей AS-L та AS-G за 10,3 млн грн та 1,4 млн грн відповідно. А також дві компресорні станції ATLAS COPCO серія GA-37FF та серія GA-11FF за 3,6 млн грн та 0,5 млн грн відповідно.

Генератори призначені для концентрування кисню з атмосферного повітря та подачі його в систему кисневих трубопроводів лікарні. Вони забезпечують робочу концентрацію кисню не нижче 93%. Генератори є повністю автоматичними та розраховані на безперервну автономну роботу. Різниця в ціні значною мірою зумовлена розміром резервуарів – у першої моделі він має об’єм 1500 л, а у другою – 450 л.

Також різними за об’ємами резервуарів придбані компресорні станції – 900 та 270 л. Компресорні станції забезпечують подачу стисненого, очищеного та відфільтрованого від бактеріальних та атмосферних забруднень, повітря. Ними можна управляти у дистанційному режимі та через віддалений доступ. Передбачено тут наявність автоматичного клапану скиду надлишкового тиску.

Все обладнання буде доставлено Центру лежневого здоров’я не пізніше 26 березня 2021 року.

Про замовників і учасників  

Нагадаємо, Центр легеневого здоров’я належить до переліку закладів, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Закупівлі за спрощеною процедурою звітування медики проводять з березня і на даний час Центр вже уклав за спеціальною спрощеною процедурою звітування 100 угод на суму 115 млн грн.

ТОВ «Алві-лайн» зареєстровано у Києві, мешканцем Фастова Сергієм  Кляшторним. Згідно інформацією на сайті компанії, фірма спеціалізується на інжинірингових рішеннях у створенні та реконструкції систем медичного газопостачання. З початку 2020 року фірма держаних замовлень на 113,3 млн грн. Зокрема у Львові також від Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, яка на початку грудня також придбала обладнання для кисневої системи за 11 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.