У другому кварталі цього року «Самопоміч» підтримали внесками лише на 120 тисяч гривень

22 Вересня 2020

Фото зі сторінки партії у Facebook

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» опублікувала фінансовий звіт за другий квартал 2020 року, згідно з яким партія отримала понад 120 тис. грн внесків, з яких 39,35% надійшло від фізичних осіб.

Від фізичних осіб найбільші внески, по 12,5 тис. грн, надійшли від Тараса Навольського і Тараса Микитина. Оксана Сироїд, лідерка партії, перерахувала ще 2,3 тис. грн. За кількістю внесків найбільше партії допомагав Віктор Пащенко з Конотопа – п’ять разів загалом на 11,3 тис. грн.

Щодо донорів-юридичних осіб, то 53 тис. грн як благодійний внесок перерахував волинський осередок партії і ще 20 тис. грн – ТОВ «Станіславський» Олега і Любові Станіславських з Коломиї. Директором цієї будівельної фірми є Богдан Станіславський, депутат Івано-Франківської облради від «Самопомочі».

Отримані кошти партія витрачала на зарплати, оренду принтера, обслуговування веб-сайту, оплату перевезень, комуналку, аудиторів та інше. Наприклад, ТОВ «Маклауд» отримало 25,6 тис. грн за продукцію G Suite Basic (офісні онлайн-інструменти Google).

Львівський міський та обласний осередки не отримували внесків.