Харків’яни з однаковими помилками і телефоном розіграли тендер на 300 тисяч в Дрогобичі

Фото умовне. Джерело: www.molodnews.info

Двоє пов’язаних підприємців з Харкова «розіграли» закупівлю велосипедів для Спеціалізованої дитячо-юнацької школо олімпійського резерву з велоспорту «Медик», що в Дрогобичі.

Згідно з інформацією в Prozorro, 25 травня школа підписала договір вартістю майже 300 тис. грн з підприємцем Ігорем Шевченком. Конкурентом під час аукціону виступав підприємець Юрій Синюков, чия пропозиція була на 120 гривень дорожчою. Під час аукціону учасники не зменшували свої первинні пропозиції.

І Синюков, і Шевченко зареєстровані у Харкові та в держреєстрі при оформленні підприємцями вказали однаковий номер мобільного телефону (0504060401).

Обидва учасники в цій закупівлі завантажили файл із однаковою назвою «Scan_20200325_141054» – це перша сторінка договору підприємця Шевченка із харківською організацією. Це може свідчити про те, що документи завантажували із одного пристрою.

На інші закупівлі учасники подавали довідки з однаковими помилками.

Ігор Шевченко постачатиме в Дрогобич 24 шосейні велосипеди Fort по майже 12,5 тис. грн кожен. Кінцевий термін поставки – 31 грудня цього року.

Загалом Ігор Шевченко протягом останніх двох років отримав шість замовлень на майже 800 тис. грн, в основному у Харківській області.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі