На Закарпатті департамент охорони здоров’я придбає 6 апаратів штучної вентиляції легень високого класу

16 Квітня 2020

Фото умовне. Джерело: afsmt.ru

Департамент охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації підписав договір із ТОВ «Ксенко» на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень Hamilton-C6. Сума договору становить 12 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

За договором, замовили 6 апаратів ШВЛ, тобто вартість одного дорівнює 2 млн грн. Апарати Hamilton-C6 є апаратами високого класу і дозволяють аналізувати показники дихання пацієнта принаймні 100 разів на секунду та можуть автоматично корегувати подачу кисню.

Нещодавно ТОВ «Ксенко» підписало договір із львівським центром легеневого здоров’я на постачання апаратів ШВЛ. Серед них, також були 2 апарати моделі Hamilton-C6 і їх ціна також становила 2 млн грн за одиницю.

Джерело: medicalexpo

Також департамент охорони здоров’я 14 квітня замовив у ТОВ «Медсервісгруп» 10 апаратів штучної вентиляції легень середнього класу. За умовами договору їх мають поставити протягом 45 днів від дати підписання договору.

Загальна сума контракту 7,5 млн грн, отож вартість одного апарату ШВЛ моделі VG70 становитиме 750 тис. грн. Медзаклади інших регіонів купують ці апарати за такими ж цінами.

ТОВ «Медсевісгруп» зареєстроване у Києві, а його власниками є Андрій Коломоєць та Андрій Забережний.

Раніше у департаменті охорони здоров’я Закарпатської області повідомляли у області зараз є 175 апаратів ШВЛ різного класу та типу. Також зазначили, що для запобігання поширенню коронавірусу на сесії облради прийняли рішення про виділення 113 млн грн.

Станом на 1 квітня департамент провів та оголосив тендерів на 58 млн грн для закупівлі необхідного обладнання та матеріалів. Серед цих закупівель зазначена і планова закупівля апаратів ШВЛ з очікуваною вартістю 12 млн грн.

Раніше департамент вже придбав костюми біологічного захисту на 25 млн грн та респіратори на 8,5 млн грн, про що також раніше писали «НГ. Львів».

ТОВ «Ксенко» зареєстровано Києві, а його бенефіціарним власником і директором є Оксана Грейц. З початку 2019 року фірма отримала котрактів на 333 млн грн, переважна більшість з яких – держзамовлення на апарати штучної вентиляції легень.

Підготували за підтримки МФ Відродження