Підприємці з однаковими документами з другого разу «розпиляли» тендер на постачання медобладнання для Жовківської лікарні

07 Жовтня 2019

Жовківська центральна районна лікарня 2 жовтня підписала договір з підприємицею Тамарою Комар на постачання медичного обладнання за 374 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, підприємиця поставить замовникові обладнання для хірургічного та анестезіологічного відділень. Найдорожче районній лікарні обійдеться операційний стіл з мостом для нирок – 94 тис. грн. Усі ціни на товари збігаються з ринковими.

Єдиним конкурентом Тамари Комар на торгах був підприємець Вадим Свинарець. Під час аукціону лише Комар знизила свою пропозицію на 4 тис. грн.

Обоє учасників подали на торги однаково складені довідки, які замовник вимагав у довільній формі. Це, зокрема, довідки про працівників та про матеріально-технічну базу. Крім того, конкуренти зробили однакові помилки в документах, наприклад, в листі щодо копії установчого документу.

Підприємці зустрічаються на торгах вже вдруге. Перший раз вони змагалися також на тендері від Жовківської лікарні, однак тоді торги не відбулися.

Тамара Комар зареєстрована минулого року у Вишгороді (Київська область). Вадим Свинарець веде підприємницьку діяльність з 2001 року, та зареєстрований в Києві.

Протягом 2018-2019 років Комар отримала замовлень на 628 тис. грн, а Свинарець – на 953 тис. грн.