18-річна підприємниця продала лікарні в Пустомитах реактивів на понад 600 тисяч

13 Червня 2019

Пустомитівська центральна районна лікарня 11 червня підписала договір з приватною підприємницею Тетяною Різник на постачання лабораторних реактивів на 644,3 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Згідно з договором, замовили 47 найменувань реактивів, наприклад, для якісного та напівкількісного визначення С-реактивного білка і ревматоїдного фактора, холестерину та лужної фосфатази тощо. Порівняти ціни з ринковими не вдалося, оскільки постачальники не публікують прайси.

Єдиним конкурентом виступав ще один підприємець, киянин Олександр Ружинський, чия пропозиція була на 5,6 тис. грн дорожчою.

18-річна Тетяна Різник зареєстрована в селі Дем’янів Івано-Франківської області. Розпочала свою діяльність нещодавно – 2 травня 2019 року. Того ж дня вона взяла в оренду 35 кв. м у ТОВ «Діамеб». Це товариство продає продукцію виробника Cormay, яку Різник та Ружинський запропонували на торги.

Попри короткий час діяльності, згідно з Prozorro, Різник вже підписала 15 договорів на майже 1 млн грн. Крім того, центральна міська лікарня Червоноградської міськради 6 червня опублікувала повідомлення про намір укласти з Тетяною Різник договір на понад 920 тис. грн на автоматичний біохімічний аналізатор й коагулометр напівавтоматичний 4-канальний.