На торгах з постачання вікон і дверей агротехнічному коледжу підприємець програла своєму субпідряднику

30 Липня 2018

Борщівський агротехнічний коледж, що на Тернопільщині, 26 липня підписав договір з ТОВ «Віконенко» на закупівлю металопластикових вікон та дверей за 879 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

За ці кошти фірма надасть 234 металопластикових вікон за 650,9 тис. грн, 18 металопластикових дверей за 79,7 тис. грн, а також три конструкції за 2 тис. грн. Вартість вікон коливається від 1,8 до 4,2 тис. грн, а вартість дверей – від 3,3 до 6,5 тис. грн. Замовник розподілить продукцію між навчальним господарством, гуртожитками та головним корпусом коледжу.

У тендері фірма-переможець змагалася з підприємцем Ольгою Козак і ТОВ «Термопласт плюс». Початкові пропозиції учасників становили 887-899 тис. грн, однак під час торгів ціни знизилися до 829-879 тис. грн.

Найдешевша пропозиція, 829 тис. грн, надійшла від Ольги Козак, однак її відхилили через відсутність довідки про працівників, наявність матеріально-технічної бази та довідки про захист довкілля. У своїй довідці про залучення субпідрядників Ольга Козак вказала підприємця Ніну Боброву і ТОВ «Віконенко», яке перемогло в поточному тендері. Окрім цього, підприємець планувала у випадку перемоги замовляти вікна у «Віконенко», адже надала їхні сертифікат відповідності та інші сертифікати якості.

Наступним за ціновою пропозицією було ТОВ «Термопласт плюс», яке запропонувало свої товари за 830 тис. грн. Але його пропозицію також відхилили через відсутність підтвердження відповідності продукції державним стандартам та висновку санітарно-епідеміологічної експертизи. Відтак, в закупівлі перемогло ТОВ «Віконенко».

ТОВ «Віконенко» працює на ринку з 2010 року, прописане в с. Озерна (Зборівський район Тернопільщини). Власником компанії є Володимир Чарнош. Протягом 2017-2018 років «Віконенко» отримало замовлень на 5,5 млн грн.

З Ольгою Козак компанія зустрічається на торгах вдруге. Перший раз (у 2016 році) вони також змагалися в закупівлі від Борщівського агротехнічного коледжу, в якому перемогло «Віконенко».