Головний корпус львівського університету реставрують за понад 75 млн грн

05 Червня 2018

Львівський національний університет ім. Івана Франка 1 червня в результаті відкритих торгів підписав договір на реставрацію головного корпусу з приватним підприємством-фірмою «Будремсервіс» вартістю 75,9 млн грн. Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro.

Ремонтуватимуть не лише головний корпус вишу, тобто приміщення на вулиці Університетській 1, а й сусідні корпуси, що знаходяться на вул. Костюшка 9, Січових Стрільців, 14 та 16 і Листопадового Чину, 5 та 5а, де розташовано юридичний факультет та факультет післядипломної освіти.

За ці кошти підрядник забов’язаний провести реставрацію цоколя, фасадні роботи: антисептична обробка стін, реставрація декоративного оздоблення, усунення тріщин, ремонт карнизів тощо. Також переможець тендеру відремонтує віконні рами та двері, замінить покрівлі й відреставрує скульптури. Роботи планують завершити до кінця 2019 року.

Згідно з договірною ціною, витрати фірми на заробітну плату працівникам становитиме 28,7 млн грн (37,8% від суми контракту), а прибуток – 1,7 млн грн, тобто 2,23% відповідно.

Приватне підприємство фірма «Будремсервіс» зареєстроване в селі Давидів Пустомитівського району, а його власником і директором є Богдан Гавриляк.

За час існування фірма отримала 15 державних замовлень загальною вартістю 82,6 млн грн. Варто зазначити, що компанія не вперше співпрацює з університетом. Раніше «Будремсервіс» вже одержав шість підрядів від університету на ремонти аудиторій, коридорів  та вестибюлів юридичного факультету.