Київська фірма конкурувала зі своїм «менеджером», продаючи військовим прилади нічного бачення

21 Травня 2018

Військова частина А2615 17 травня підписала договір з компанією «Фірма Агрон ЛТД» на закупівлю приладів нічного бачення за 106,7 тис. гр. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro,

Згідно з угодою, «Фірма Агрон ЛТД» поставить військовій частині два прилади нічного бачення Pulsar Argus з телескопічними насадками NV60 до кінця 2018 року. Один такий комплект обійдеться замовникові у 53,3 тис. грн.

Окрім компанії-переможця, участь в торгах брала одеська фірма «Меркурі Технолоджи», яка знизила свою пропозицію на 17,3 тис. грн, та підприємець Михайло Коломійчук, який своєї ціни не зменшував (120 тис. грн).

«Фірма Агрон ЛТД» вже не вперше змагається з Михайлом Коломійчуком – протягом 2017-2018 року вони були суперниками в десяти закупівлях. У восьми випадках підприємець пропонував товари дорожче, аніж «Фірма Агрон ЛТД».

На офіційному сайті «Фірма Агрон ЛТД» номер для контакту (0996691888) збігається із тим номером Михайла Коломійчука, який вказаний в реєстрі юридичних осіб та підприємців. А номер, який зазначено в документах підприємця (0939697497), використали на форумі як контактний «Фірми Агрон ЛТД».

Коли журналіст редакції зателефонувала у «Фірму Агрон ЛТД» і спитала, чи можна розмовляти з їх менеджером Михайлом Коломійчуком, то чоловік відповів “так”. Однак після того, як наша журналістка представилася, він заявив, що Коломійчук не є їх менеджером, а партнером, який часто заходить в офіс фірми.

«Фірма Агрон ЛТД» зареєстрована 1995 року у Київській області. Її власниками є подружжя Юрій та Людмила Кислі.