Двоє гравців з одним телефоном та помилками в документах позмагались на 600 тисяч на коридор в міськраді

15 Травня 2018

Візуалізація коридору (ілюстрація ЛКП)

ЛКП «Ратуша-сервіс» за результатами відкритих торгів 11 травня підписало договір з приватним підприємцем Павлом Журавльовим на поточний ремонт підлоги коридору третього поверху Львівської міської ради вартістю понад 607 тис. грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Техвимогами передбачений демонтаж паркету та влаштування нового покриття з плитки Kerama Marazzi cерії Пьяцетта або еквіваленту. Також написано, що підрядник повинен спроектувати дизайнерське рішення (візуалізацію) по влаштуванню плитки в коридорі, однак ЛКП «Ратуша-сервіс» вже завантажила на Prozorro відповідне зображення.

Окрім переможця участь у торгах брало ПП «Кальвадос», яке належить Андрію Шабанову. Конкуренти не торгувались, пропозиція компанії була на 3 тис. грн дорожчою переможця.

Павло Журавльов не подав низку документів, як того вимагав тендерний комітет, наприклад, аналогічний договір чи перелік обладнання. Втім тендерний комітет його пропозицію не відхилив.

Проаналізувавши документи суперників, ми виявили, що вони подібні за оформленням, а також містять однакові помилки. Наприклад, в слові «інформаційна» однаково пропустили літеру «й».

Крім того, у січні цього року Журавльов вже підписував договір з ЛКП на ремонтні роботи, і в документі хтось від руки дописав йому номер телефону, який співпадає з телефоном ПП «Кальвадос».