Давидівська сільська рада замовила ремонт народного дому за 19,5 млн грн

11 Грудня 2017

Чишківський народний дім, 2012 рік

Давидівська сільська рада за результатами відкритих торгів уклала договір з ПП «КФ Груп» на капітальний ремонт народного дому в селі Чишки Пустомитівського району. Сума договору становить 19,5 млн грн, про це стало відомо з Prozorro.

Згідно з технічним завданням, за ці кошти переможець поштукатурить стіни, замінить вікна, двері та вітрини, встановить пандуси. Крім того, приміщення обладнають новою сантехнікою, системою опалення та меблями.

Згідно з договірною ціною, витрати фірми на зарплати становитимуть 2,1 млн грн (10,7%), а прибуток 198 тис. грн (1% відповідно). У кошторисі на будівельні матеріали та вироби зазначено, що ціна металопласткових та металевих дверей для народного дому дорівнюватиме 2400 та 2844 грн, керамічної плитки — 155 грн/кв. м, а листової сталі 18 тис. грн/т, що загалом відповідає ринковим цінам.

Крім фірми-переможця участь у торгах брали: ТОВ «Тепло Буд Експерт» та ПП «Будпрайм». Пропозиція першої компанії була на 1,3 млн грн дешевшою і дорівнювала 18,2 млн грн, але тендерний комітет відхилив її через відсутність низки документів та занадто давні довідки про відкриття банківського рахунку та відсутності заборгованості.

ПП «КФ груп» засноване два роки тому у селі Підбірці Пустомитівського району, а її власником та директором є Олег Феліщак. Протягом 2017 року компанія отримала держзамовлень на більш ніж 23 млн грн. Варто відзначити, що в усіх випадках замовником була Давидівська сільська рада.

Крім того, Олег Феліщак був одним з власників ТОВ «Західбудпроект», який вказаний як субпідрядник переможця та виконуватиме 9,8% робіт (встановлення системи вентиляції).

Також ПП «КФ Груп» раніше виконувало роботи з будівництва дитячого садка у селі Пасіки-Зубрицькі, вартість якого зросла за рік на 55%.