Понад 3,5 млн грн на спортмайданчик в Дулібах отримає фірма, яка розіграла торги з партнерами

20 Липня 2017

Дулібська сільська рада Стрийського району 18 липня підписала договір на будівництво спортивного комплексу за 3,57 млн грн з ТОВ «Еліт Спорт Груп». Про це стало відомо з сайту Prozorro.

Роботи планують завершити до кінця червня 2018 року. Спортивний комплекс обладнають тренажерами, роздягальнею, полем для міні-футболу, волейбольно-баскетбольною площадкою та паркінгом. На заробітні плати працівників компанія витратить 144 тис. грн (4,02% від суми договору), а прибуток товариства складатиме понад 34 тис. грн (0,97%).

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступало ТОВ «Європейський парк» з пропозицією на 18 тис. грн дорожчою. «Наші гроші. Львів» вже писали про вдавану конкуренцію цих компаній. Нещодавно вони змагались за підряд на реконструкцію спортмайданчика.

Власниками ТОВ «Європейський парк» є Вікторія Бондаренко та Павло Коваль, директором — Ростислав Бондаренко, чия донька Тетяна Бондаренко працює у фірмі, яка перемогла в торгах – «Еліт Спорт Груп». Про це стало відомо з документів, які компанія завантажила в Prozorro на попередніх торгах. У даному випадку компанія завантажила довідки лише про основних спеціалістів та будівельних робітників.

Власниками ТОВ «Еліт Спорт Груп», що зареєстроване у березні минулого року, є Роман Блащак (75%) та Василь Сенчакович (25%). Причому останній був вказаний контактною особою по ігровим майданчикам на сайті «Європейського парку», але після публікації новини «НГ. Львів» про попередні торги інформацію змінили.

Натомість в іншому розділі під назвою «інше обладнання» Сенчакович станом на 19 липня вказаний контактною особою.