«Львівавтодор» вибирав постачальника обладнання для платних паркінгів на 1,25 млн грн серед сусідів по офісах

20 Липня 2017

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» замовило напівавтоматичний паркувальний комплекс та 5 паркувальних автоматів на 1,25 млн грн у ТОВ «СЕА Електротехніка». Про це стало відомо з системи закупівель Prozorro.

Згідно з умовами договору, ціна може змінюватись залежно від курсу долара, встановленого НБУ. На момент підписання офіційний курс становив майже 25,97 грн/$.

Специфікацією передбачено придбання трьох в’їзних стійок по 60 тис. грн кожна, чотирьох  шлагбаумів по 51 тис. грн, п’яти паркувальних автоматів по 65 тис. грн, двох інформаційних табло по 19 тис. грн, сервера для розпізнавання номерів автомобілів за 38,6 тис. грн та п’яти камер для розпізнавання номерів по 6,5 тис. грн й інше обладнання. Приміщення для оператора паркування коштуватиме 66,7 тис. грн.

Так, на паркінгу зі шлагбаумами водії зможуть оплачувати паркування навіть при втраті паркувального талону і не лише готівкою. Буде передбачено безготівковий картковий спосіб з видачею фіскального чеку за послуги паркування. Натомість придбані паркомати будуть розраховані лише на прийом платежів готівкою (без видачі решти).

Єдиним конкурентом ТОВ «СЕА Електротехніка» виступив 24-річний приватний підприємець Дмитро Момотенко, чия пропозиція була на 2,5 тис. грн дорожчою.

ТОВ «СЕА Електротехніка» з п’ятирічним досвідом роботи належить Ехраму Салахову. У 2016 році фірма отримала замовлень на понад 30 млн грн, а цьогоріч – вже на понад 10 млн грн.

Дмитро Момотенко вказав у документі, що фактично знаходиться за адресою м. Київ, вул. Краківська, 13б, приміщення №130. «СЕА Електротехніка» зареєстрована в офісі №128 в цьому ж будинку, а також має в оренді офіси №131-132.