Фірма-аутсайдер злила тендер Стрийського заводу на понад 7 млн грн компанії земляка з Дніпропетровської області

14 Липня 2017

Стрийський вагоноремонтний завод уклав дві угоди на постачання запчастин для зчеплення та гальмування вагонів на загальну суму 7,1 млн грн з полтавським ТОВ «Технорейлгруп». Про це повідомляється  на сайті електронних закупівель Prozorro.

Єдиним конкурентом  на торгах в обох закупівлях виступило ТОВ «Українська великовантажна техніка»  з пропозицією дешевшою на 3 тис. грн (0,008%) від пропозиції переможця. Попри нижчу ціну пропозиції «УВТ», комітет відхилив їх заявку, оскільки в компанії були відсутні сертифікати якості продукції від виробника.

Згідно з даними Prozorro, ТОВ «Технорейлгруп» у Львівській області змагалось на торгах п’ять разів і кожного разу успішно, загалом підприємство  уклало угод на 14,4 млн грн.

Тричі фірма конкурувала з ТОВ «Українська великовантажна техніка», а двічі з ТОВ «Електромашкомплект-1». Обидві ці фірми зареєстровані в Дніпропетровській області в місті Кам’янка. Та ще донедавна вони розташовувались за однією адресою у Камянську на вулиці Матросова 19. Як повідомляли «НГ. Львів», ці фірми неодноразово «розігрували» тендери між собою.

ТОВ «Технорейлгруп» було засноване 30 вересня 2016 року мешканцем міста Камянське Миколою Сагуйченко. Вже через два тижні почало брати активну участь у тендерах. На даний  час фірма отримала підрядів на понад 37 млн грн.

ТОВ «Українська великовантажна техніка» також зареєстроване у місті Камянське, місцевими мешканцями Оленою Ковальовою, Вадимом Литвином та Сергієм Суровом.