Департамент ЖКГ ЛОДА без торгів замовив у свого екс-керівника робіт на майже 3,9 млн грн

14 Липня 2017

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації 7-10 липня підписав три договори на роботи з реконструкції та будівництва водопроводів на загальну суму майже 3,9 млн грн з ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія». Про це стало відомо з системи Prozorro.

Усі договори укладені без конкурсних процедур, оскільки вартість кожного не перевищує 1,5 млн грн. За 1,12 млн грн компанія проведе роботи за проектом з будівництва зовнішніх мереж водопроводу та водовідведення для одного кварталу житлової забудови на вул. Наливайка в Дрогобичі, які має завершити до кінця року. Згідно з договірною ціною, на заробітні плати передбачено понад 65 тис. грн, а прибуток закладено на рівні 15 тис. грн. Кошториси не оприлюднені, а тому вартість матеріалів порівняти з ринковими не вдалося.

Ще 1,4 млн грн коштуватимуть роботи по проекту з реконструкції водопроводу по вул. Бічна Джерельна в Бориславі (коригування), які також мають завершити цьогоріч. Кошториси не опубліковані, а розрахунком договірної ціни передбачено 30,15 тис. грн на заробітні плати та прибуток 7,64 тис. грн.

Третій договір – на будівництво водопроводу по вулицях: Кривоноса, Річкова, Івасюка в селі Вороців (Яворівський район) вартістю майже 1,37 млн грн. Термін виконання – до кінця 2018 року. . Згідно з договірною ціною, на заробітні плати передбачено майже 105,78 тис. грн, а прибуток закладено на рівні 25,4 тис. грн.

ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія» зареєстрована три роки тому у Львові. Згідно з даними YouControl, раніше фірма бюджетних замовлень не отримувала, першими засновниками були Ігор Цейтлін та Богдан Гагалюк, депутат Львівської облради. Гагалюка потім замінила Наталія Іськів. Цейтлін, якому належить 50% у статному капіталі, був начальником департаменту ЖКГ Львівської ОДА до серпня 2013 року.