Давні бізнес-партнери через нову компанію розіграли тендер від психлікарні

12 Липня 2017

Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня 7 липня 2017 року уклала угоду з ПП «Львівдах» на поточний ремонт даху лабораторії адміністративного корпусу за 202,7 тис. грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, переможець розбере дахове покриття та карнізи лабораторії з листової сталі та замінить їх новим шаром покрівлі зі сталі, пароізоляційного матеріалу та металочерепиці.

На торгах конкуренцію фірмі склало лише ТОВ «Ваш білий дім» з пропозицією у 219 тис. грн. Компанії не торгувалися.

Нагадаємо, ПП «Львівдах» належить  Івану Кіцилі. Це підприємство, фактично, є основним ремонтним підрядником Львівської психлікарні. Зокрема, воно проводило заміну вікон та ремонт лікувально-діагностичного центру.

Раніше «Львівдах» приходив на торги з ТОВ «Галицька магістраль», де основним співвласником є Ярослав Олійник – бізнес-партнер Івана Кіцили через ТОВ «Управляюча компанія «Новий Львів».

Співзасновником нового «конкуренту», компанії «Ваш білий дім», є також Ярослав Олійник. Ще один власник фірми – це Ігор Богів. Підприємство зареєстроване лише 8 місяців тому у Миколаєві (Львівська область) і вже отримало державних підрядів на 528 тис. грн.

За даними Prozorro, ПП «Львівдах» з початку 2017 року отримало 13 замовлень на загальну суму 6,61 млн грн, усі – від львівських лікарень, з них шість за процедурою відкритих торгів. В п’яти випадках відкритих торгів «Львівдах» конкурував із «Галицькою магістраллю».