Двоє підприємців з однією адресою розіграли 3-мільйонний тендер військових на соуси та приправи

07 Квітня 2017

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за результатами відкритих торгів 4 квітня підписала договір на постачання соусів і спецій на 3,56 млн грн з ТОВ “Родина”. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Замовили 31 найменування соусів, приправ, спецій, наприклад, куркуму, майоран, мускатний горіх, каррі, кисло-солодкий китайський соус, соуси чілі і тартар і т.д. Серед найдорожчих соус “Табаско” (350 мл) по 348,75 грн/шт.

Власником та керівником жидачівського ТОВ “Родина” є 39-річна Тетяна Федик. Вона також є співвласницею ТОВ “ФМ Груп”, а директором цієї фірми вказаний Холявка Тарас Андрійович.

Підприємець з таким же ПІБ був єдиним конкурентом “Родина” на цих торгах. До того ж, конкурентом формальним, оскільки з великого переліку документів Тарас Холявка подав на торги лише два — витяг і виписку.

Окрім того, підприємець Тарас Холявка та фірма “Родина” мають одну і ту ж адресу. У витягу з реєстру платників податків, який надав Холявка, написано, що він веде діяльність за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355/4. Такою є фактична адреса ТОВ “Родина”, вказана в договорі з академією.

На інших торгах Холявка надавав рекомендації-відгуки про свою роботу від ТОВ “Родина” і ТОВ “Берегиня-Львів”, які належать Тетяні Федик.

Єдиний конкурент на торгах працює на фірмі, що належить переможцю (дані Youcontrol)