Два брати, екс-чиновник та екс-депутат, ремонтуватимуть львівську школу за 1,6 млн грн

Відділ освіти Шевченківського району Львівської міської ради замовив реконструкцію першого поверху школи №23 на  вул. Варшавській,126 з метою введення додаткових груп у ТОВ «Еком» за понад 1,62 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Документацією передбачено будівельні, оздоблювальні роботи, нова вентиляційна система, сантехніка, улаштування паркету та керамічної плитки та інше. Чіткий термін виконання робіт не вказано – з 2015 року і до повного виконання договору (перехідний об’єкт).

Участь у торгах брало 5 компаній, пропозиція «Еком» була найдешевшою. Нагадаємо, тендер на ці роботи компанія вже вигравала у 2013 році. Тоді вартість договору становила майже 1,5 млн грн., однак роботи на об’єкті так і не виконували.

ТОВ «Еком» належить братам Нестору та Маркіяну Дацишиним. Маркіян Дацишин працював директором департаменту взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями та залучення міжнародної технічної допомоги Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Нестор Дацишин був депутатом Львівської міськради у 2002-2006 рр.