Обласна ТРК заплатить за послуги телеканалу Димінського 200 тисяч

23 Вересня 2015

Львівська обласна державна телерадіокомпанія знову замовить послуги ефірної апаратної  у ТОВ «Телерадіокомпанія «Міст ТБ» (телеканал ZIK) на майже 200 тис. грн. Відповідне оголошення про застосування переговорної процедури було опубліковане у Віснику державних закупівель 22 вересня.

ЛОДТРК замовляє апаратну у ZIKу з 2011 року. Нагадаємо, що «Міст ТБ» у 2009 році увів в експлуатацію сучасну цифрову ефірну апаратну, яка територіально розміщена у приміщеннях апаратно-студійного комплексу ЛОДТРК.

ЛОДТРК не має власної цифрової ефірної апаратної та не може самостійно забезпечити трансляцію телевізійної програми. З 2011 року вартість однієї години користування апаратною залишилася незмінною — 72,92 гривні.

Восени 2014 року вартість однієї години зменшили до 32,45 грн. Цьогоріч ЛОДТРК замовила 6157 годин апаратної також за зменшеною ціною 32,45 грн/год.

Власником ТОВ «ТРК «Міст ТБ» є кіпрська компанія «Алвго Трейдінг Лімітед». Кінцевим бенефіціарним власником в ЄДР вказано Лоізоу Ангелос, хоча насправді телеканал контролює почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський.