Дві львівській вулиці каналізують за 16 млн грн

13 Листопада 2014

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з ТОВ «Укрінвестбуд» на роботи з каналізування району вулиць Ряснянська та Брюховецька за 15,75 млн грн. Повідомляється у Віснику державних закупівель.

Згідно з документацією конкурсних торгів, роботи фінансуються за кошти цільових фондів державного бюджету.

Документи для участі у торгах подали 5 учасників, з яких конкурсна комісія відхилили три найдешевші позиції. До участі в торгах не допустили ТОВ «НВО «Облсількомунгосп», що пропонувало виконати роботи за 15,39 млн грн, ТОВ «БК «Комплекс-Про» з пропозицією на 15,02 млн грн і ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» – 15,42 млн грн. Комісія з’ясувала, що у двох перших підприємств, зокрема, відсутні оборотні кошти, відтак вони не платоспроможні, а в останнього  відсутня довідка щодо заходів із захисту довкілля.

В результаті до конкурсу були допущені два підприємства «Укрінвестбуд» та «Львівбудмережі», пропозиції яких відрізнялись на 27 тис. грн.

Кінцевими власниками «Укрінвестбуду» є Андрій Рокош, Володимир Мазур, Тарас Хома та Оксана Винявська, через два підприємства – ТОВ «Хосаро» та ПП «Західна інженерна компанія». Остання колись будувала трамвайну колію на Сихів, крім того, її власником був Любомир Буняк, екс-міський голова Львова, та Михайло Політило, заступник начальника УКБ ЛОДА.

А ТОВ «Львівбудмережі», відома насамперед, завдяки скандальному тендеру на реконструкцію вулиці Мечнікова.