Дубневичі з друзями «розіграли» третину мільйона від Франківської райадміністрації Львова

13 Жовтня 2014

Франківська райадміністрація Львівської міськради за результатами відкритих торгів замовила піскосуміш у ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське» на 315,8 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Замовили 885 м³ піскосуміші, ціна одного м³ складатиме 356,83 грн. Переможець повинен забезпечити доставки піскосуміші в межах території Франківського району або в радіусі не більше 5 км від межі території району.

Власниками ТОВ «АПП «Львівське» є Богдан Дубневич, депутат Львівської облради, та Ярослав Дубневич, народний депутат від УДАРу.

Єдиним конкурентом фірми братів Дубневичів була птахофабрика «Давидівська» у формі ТОВ, яка запропонувала піскосуміш за 346 тис. грн.

Згідно з ЄДР, птахофабрика «Давидівська» належить Роману та Галині Співакам, найближчим родичам Володимира Співака, директора та співвласника ТОВ «Енергія Консалтинг» – компанії-засновниці «Львівської газети» та ТРК «Галичина», які перебувають під контролем братів Ярослава та Богдана Дубневичів. Керівником птахофабрики є Юрій Доскіч, відомий як начальник відділу ТОВ «АПП «Львівське».

В ЄДР телефонами птахофабрики (032) 2951401, (032) 2951402) є номери, які в довідниках позначені, як контактні до ТОВ «Передзвін» – фірми, яка виступала замовником будівництва торгово-офісного центру на площі Соборній у Львові. 1 жовтня цей центр відкривала донька нардепа Ярослава Дубневича Роксолана.