Депутат райради з партнером утеплять дитсадок за понад 2 млн грн європейського гранту

11 Липня 2014

Новояворівська міська рада за результатами відкритих торгів замовила капітальний ремонт (термомодернізацію) будівлі дошкільного навчального закладу №1 у ТОВ “Балмікс” за 2 млн183 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Мова йде про дошкільний заклад на вулиці Січових Стрільців, 15 у Новояворівську. Там замінять вікна, утеплять фасад і дах, проведуть капремонт системи опалення.

Єдиний допущений до участі конкурент “Балміксу” – фірма “Орбудсервіс” запропонувала свої послуги дорожче на 450 тис. грн. Пропозицію третього учасника – ДП “Західбудсервіс”, яке пропонувало виконати роботи за 2 млн 238 тис. грн, відхилили.

Закупівля проводиться за кошти гранту Європейського Союзу із співфінансуванням з місцевого бюджету.

ТОВ “Балмікс” зареєстровано 21 рік тому. Розмір статутного капіталу — 15 гривень. Власниками товариства є Василь Кубай і Мирослав Балуцький, депутат Яворівської райради від “Нашої України”. Згідно з Вісником держзакупівкель, у 2008-2012 роках “Балмікс” отримала замовлень на понад 3 млн грн. У 2013 році товариство не виграло жодного тендеру.

На сайті компанії повідомляється, що їх річний обсяг виконаних робіт складає приблизно 10 млн грн. З 2006 року підприємство збудувало спортивно–оздоровчий комплекс з льодовою ареною у Новояворівську, центральну поліклініку у Яворові, спецбудівлі для тренування миротворчих сил на Яворівському полігоні та інше.