Депутат від «Свободи» розширить свої мисливські угіддя на Львівщині

06 Червня 2014

Львівська обласна рада планує надати в користування мисливські угіддя площею понад 9,6 тис. га терміном на 49 років мисливському господарству «Свірж». Відповідний проект рішення опублікований на сайті облради, повідомляє ZAXID.NET.

Додатком до проекту рішення передбачено надання угідь від села Стрілки через села Волове, Мостище, Підгородище, Романів, Селиська, Ганачівка, Затемне, Коросне, місто Перемишляни, села Ушковичі, Кимир, Стоки, Стрілки.

Мисливське господарство «Свірж» з 2000 року мало у користуванні угіддя площею 7,9 тис. га у тому ж Перемишлянському районі, відтак у разі прийняття рішення товариство отримає у користування на 1,7 тис. га більше.

Засновниками ТОВ «Мисливське господарство “Свірж”» є троє людей: Любов Фурдичко, дружина екс-нардепа Ореста Фурдичка, Леся Тимків та Володимир Височанський, депутат Перемишлянської райради від «Свободи».

Прикметно, що Височанський також є директором ТОВ «Узлісся», котре належить народному депутату від «Свободи» Ігорю Кривецькому. Ця компанія володіє великим готельно-відпочинковим комплексом «Edem Resort» у селі Стрілки Перемишлянського району. Територія мисливських угідь, на які претендує «Свірж», розташовані поруч з комплексом Кривецького.

Ще у кінці 2012 року Володимира Височанського не було у співвласниках «Свіржа». Його частка у мисливському товаристві належала Василю Бурмасу, начальнику одного з відділів Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.