Менеджер Кидисюка отримав замовлення від львівської “Укрпошти” майже на півмільйона гривень

13 Травня 2014

Львівська дирекція УДППЗ “Укрпошта” за результатами відкритих торгів замовила ремонтування та технічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій на майже 636 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Приватний підприємець Віктор Корбут ремонтуватиме та обслуговуватиме 31 реєстратор Datecs MP-50 Junior з модемом на 42,4 тис. грн (без ПДВ).

ПП “АБАК” отримало замовлення на 154,4 тис. грн за ремонт та технічне обслуговування 110-ти реєстраторів розрахункових операцій Екселліо FP-2000. Власником фірми є Сергій Аронов.

ПП “Десниця” має найбільше замовлення — на понад 439 тис. грн. Підприємство обслуговуватиме та ремонтуватиме 179 реєстраторів ПФП-1 “Славутич” та 142 “Слог -Мікро.03” з модемами. Власником та директором фірми є Герман Немолякін. Немолякін також є директором ТОВ “Арк-Плюс” (раніше фірма “Модем”), власником якої є Анатолій Кидисюк, екс-керівник львівської дирекції “Укрпошти”.

Під час того, як Анатолій Кидисюк перебував на посаді керівника львівської “Укрпошти”, фірма “Модем” отримала замовлення від пошти на 442,8 тис. грн. На той момент власниками “Модему” був син Анатолія Кидисюка Роман (нині суддя Господарського суду Львівської області) та Володимир Будник, який тоді працював начальником відділу інформаційних технологій Львівської дирекції “Укрпошти”.