Власник “Вголосу” планує видобувати нафту і газ у п’яти районах Львівщини

12 Травня 2014

Три компанії Зіновія Козицького отримають шість погоджень від Львівської облради на отримання спецдозволів на видобуток нафти і газу у Львівській області. Відповідні проекти рішень оприлюднено на сайті облради.

Зокрема, облрада може погодити ПП “Проект-буд” отримання двох спеціальних дозволів на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ, з подальшим видобуванням нафти і газу Рудниківської площі (Миколаївський район) та Прилбичівської площі (Яворівський район).

ПП “Нордік” отримає погодження отримання ще двох аналогічних дозволів на розробку Колодницької площі (Стрийський район) та Бистрицької площі (Дрогобицький район). ТОВ “Бурова компанія “Горизонти” – також два погодження: на Лівчицьку площу (Городоцький район) та Бунівську площу (Яворівський район).

Єдиним власником “Проект-буду”, “Нордіку” та “Бурової компанії “Горизонти” є львівський бізнесмен Зіновій Козицький, генеральний директор ТОВ “Укрнафтогазінвест”. За інсайдерською інформацією, він також є власником та інвестором сайту “Вголос” (Vgolos.com.ua), хоча офіційним засновником є Володимир Андрусів.

За видобутком нафти сирої у 2012 році Львівщина посіла шосте місце серед 9-ти регіонів України, де її видобувають.