Ірина Сех і її заробітки у 2013-му

23 Квітня 2014

Ірина Сех, яка незаконно суміщає роботу голови ЛОДА та народного депутата, досі не оприлюднила декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік на сайті облдержадміністрації.

Побачити декларацію Сех вдалося лише надіславши запит. Як повідомляє портал “Ні корупції!”, у 2013 році сума доходу Ірини Сех за час, коли вона працювала народним депутатом України, склала 243 754 гривні. І це все заробітна плата. Члени родини заробили 6 953 гривні. І це також виключно зарплата.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, бізнес чоловіка Ірини Сех Андрія – МПП «Топаз» збанкрутував у 2013 році. А сама Ірина Ігорівна припинила всю підприємницьку діяльність у 2012 році, напередодні обрання до ВРУ.

“Після публічного представлення Сех губернатором на Львівському Майдані 4 березня журналісти її запитали про те, як заробляє її чоловік. Сех відповіла, що має маленький бізнес, проте, який саме, не назвала. Судячи із задекларованої зарплати чоловіка – бізнес дійсно скромний”, – повідомляє “Ні корупції!”. Як вже писали “Н.Г. Львів”, Андрій Сех зареєстрований як приватний підприємець з основним видом діяльності “надання інших комерційних послуг”.

З нерухомості Ірина Ігорівна володіє тими самими 12,6 кв. м – четвертою частиною квартири. Згідно з декларацією, більше жодної нерухомості і транспортних засобів ні в неї, ні в членів родини не було. Також вони не тримають у банках вкладів, цінних паперів та інших активів.

При цьому в сюжеті «Головних новин Львова», зокрема, було показано будинок, у якому живе чоловік Ірини Сех з донькою. Сусіди підтверджують, що Андрія Сеха регулярно бачать вранці і ввечері. Щоранку він завозить доньку до школи. А в декларації Ірини Ігорівни про нього жодної згадки.

Згідно з декларацією Ірини Сех за 2012 рік, вона задекларувала 148,3 тис. грн сукупного доходу, чоловік — 1 млн 90 тис. грн (798,8 тис. грн — дохід від підприємницької та незалежної профдіяльності, 288 тис. грн — від продажу нерухомості).